Напевно складно буде знайти компанію, яку б можна було порівняти з Advantech за широтою вибору пропонованих рішень, як апаратних електронних засобів, так і програмного забезпечення для автоматизації виробництва, і не тільки .. Але про це пізніше), а зараз трохи історії.

Компанія Advantech була створена в Тайвані в 1983 р трьома інженерами, які раніше працювали в Hewlett-Packard. У 1987 р. керівництво компанії приймає рішення про зміну сфери діяльності і переходить на розробку і виробництво засобів автоматизації. Протягом двох наступних років Advantech відкриває відділення компанії в США (Сан-Хосе, Каліфорнія), запускає завод для збирання комп’ютерів в Тайвані і заявляє про себе на світовому ринку промислових комп’ютерів з першими великими продажами в Європі та Азії.

З 1990 Advantech починає виробництво свого першого Industrial комп’ютера IPC-600. Конструктивне рішення його шасі було настільки вдалим, що і зараз виробляються моделі IPC-610, в яких використовуються основні ідеї і конструктив пробатька. У 1992 запущений у виробництво перший модуль ADAM-4000, який став, на той момент, величезним проривом в системах віддаленого управління і введення/виводу даних.

З 1999 акції Advantech розміщені на Тайванській фондовій біржі, що дозволило компанії використовувати значні капіталовкладення зовнішніх інвесторів для подальшого зростання і розвитку.

За десять наступних років компанія Advantech виходить до трійки лідерів, а потім і на перше місце в світі з продажу та виробництва комп’ютерів в сегменті Industrial, освоюючи при цьому інші сфери діяльності та придбавши інноваційні компанії по всьому світу.

На сьогоднішній день Advantech це корпорація, з різнобічної діяльністю не тільки в промисловій автоматизації, а й в таких областях як, медицина, медіа комунікації, логістика, роздрібна торгівля, автоматизація будівель і IIoT рішень. Виробничі потужності Advantech зосереджені в Тайвані, Китаї та Чехії.

Сьогодні лінійка продукту Advantech налічує більш ніж 1000 найменувань різних пристроїв і компонентів – це:

 • захищені комп’ютери і контролери для промислових застосувань
 • Ethernet комутатори та роутери для промислових призначень
 • промислові дисплеї та системи з людино-машинним інтерфейсом управління
 • контролери і пристрої віддаленого вводу/виводу даних, бездротові і IIoT рішення
 • панельні комп’ютери і робочі станції
 • шасі та корпусу для промислових комп’ютерів і процесорних плат
 • промислові сервери і RAID масиви
 • процесорні модулі стандарту COM і набори для розробників
 • вбудовані одноплатні комп’ютери з шинами PCI, NLX, Compact PCI, ISA, PC / 104
 • пристрої збору і обробки даних в форматах PCI, CompactPCI, ISA, PC / 104
 • конвертори і репітори послідовних інтерфейсів
 • інтелектуальні системи розподіленого збору даних і комунікацій
 • спеціальні рішення для відео / медіа індустрії, медицини, логістики, рітейлу і т.д
 • програмне забезпечення та драйвери.

Найвища якість продукту Advantech забезпечено постійним жорстким контролем на всіх етапах виробництва та підсумковим тестування з дотриманням кліматичних та інших експлуатаційних вимог гарантованих виробником.
І ще одна безперечна перевага Advantech – це технічна підтримка. Фахівці компанії відповідають на більшість запитів користувачів на протязі 24 годин. Для цього використовується внутрішня корпоративна Intranet мережа, яка дозволяє швидко підключити до вирішення проблем будь-який підрозділ Advantech, де б він не розташовувався.

Використані матеріали з сайтів www.advantech.ru, habr.com