Perfectron Corporation, Ltd. – це розробник і виробник високоякісних вбудованих комп’ютерних рішень світового класу зі штаб-квартирою в Тайвані.
Прагнення PERFECTRON відповідати найсучаснішим та інноваційним технологічним стандартам дозволяє компанії присвятити себе виробництву високоякісних процесорних плат і надійних безвентиляторних систем, які можуть працювати в суворих умовах експлуатації, таких як екстремальні температури і високі рівні ударів та вібрацій.
Логічним продовженням і, фактично, інтегратором вбудованих рішень PERFECTRON є його дочірня компанія StackRack Corporation, Ltd.
StackRack – новатор в області виробництва захищених комп’ютерів наступного покоління. Розроблені відповідно до стандарту MIL-STD, рішення StackRack гарантовано відрізняються винятковою міцністю і високою адаптацією до суворих умов, що дозволяє використовувати їх в промислової автоматизації, військової, аерокосмічної, технологічної, транспортної, телекомунікаційної та багатьох інших галузях.
Компанія PERFECTRON є партнером і бере активну участь в спільних розробках з такими визнаними в галузі організаціями, як The OPC Foundation, The PC / 104 Consortium, VME Bus International Trade Association, PICMG, Intel Communication Alliance, CiA, QNX Board Vendor Enablement Program.
Щоб задовольнити суворим вимогам критично важливих рішень на ринку екстремальних ПК, PERFECTRON намагається застосовувати найінноваційні технології у своїх пристроях.
Так пріоритетом пропонованих рішень для проектування вбудованих систем PERFECTRON є архітектура стекування модулів StackPC.
Побудова системи методом стекування модулів StackPC дозволяє розробнику ефективно вирішувати завдання компактного розміщення модулів розширення, джерел живлення, інтерфейсного модуля, а також радіатора системи охолодження, при цьому помітно зменшується число сполучних кабелів всередині корпусу.
Прикладом такого рішення є одноплатний комп’ютер OXY5740А в форматі EBX. Цей ПК побудований на базі чіпсета Intel QM175 і підтримує процесори 7-го покоління від Intel (мал. 1). В даний час OXY5740А є одним з найбільш високопродуктивних комп’ютерів, виконаних згідно специфікації StackPC. OXY5740А здатний працювати в суворих умовах -40 … + 85 ° C і є відмінним рішенням для оборонних, транспортних додатків і автоматизації виробництва. Висока функціональність комп’ютера досягається за рахунок можливості підтримки одночасної роботи декількох дисплеїв і можливості розширення за допомогою встановлених на платі роз’ємів StackPC і FPE.

Мал. 1 Одноплатний комп’ютер Perfectron OXY5740А

Однією з вбудованих реалізацій одноплатного ПК OXY5740А є захищений комп’ютер AV700 (мал. 2). AV700 це надзвичайно компактна безвентиляторна захищена система. Це дуже міцний ПК з високою функціональністю. Спеціально встановлені зовнішні роз’єми Amphenol типу D38999 відповідають стандартам MIL-STD і клас герметизації IP65 дозволяють системі витримувати будь-які суворі умови, а також підтримувати працездатність пристрою в діапазоні температур навколишнього середовища від -40 °C до +70 °C.

Мал. 2 Захищений комп’ютер Perfectron AV700

Гарантуючи надійність своїх рішень для екстремальних застосувань, PERFECTRON забезпечує відповідність своїх продуктів Індустріальним і Мілітарі стандартам:
Розширений температурний режим.
PERFECTRON гарантує надійне застосування, для додатків, що вимагають розширеного діапазону робочих температур (від -40 до 85 ℃). Це забезпечується серією обов’язкових тестів, де обрані компоненти проходять перевірку стабільності і стійкості роботи в широкому діапазоні температур.
Посилене теплове розсіювання
Компактна, але ефективна конструкція корпусу PERFECTRON без вентилятора, за рахунок включення мідних теплових трубок і конструкції тепловідведення High & Low, здатна відводити 80% тепла. Теплові трубки, що поєднують в собі переваги теплопровідності і фазового переходу, надзвичайно легкі в порівнянні з традиційними методами охолодження, і можуть ефективно управляти відведенням тепла від процесора і інших компонентів, які вимагають охолодження. Навіть в критичних умовах продукти PERFECTRON можуть працювати на повній потужності при +70 ℃ без примусового обдування процесора!
MIL-STD-810G – Забезпечення максимальної стійкості до ударів і вібрації
Безпрецедентна стійкість і висока надійність є синонімами захищених систем PERFECTRON серії SR (StackRack). Коли справа доходить до справжньої міцності, найвищим принципом вважається стандарт MIL-STD-810G, який спочатку був встановлений урядом США для моделювання того, як матеріали будуть витримувати суворі умови навколишнього середовища. Повний комплекс процедур випробувань на стійкість до ударів, вібрації, пилу, вологості і екстремальних температур. Всі ключові компоненти розпаяні на платі, щоб виключити ризик пошкодження від вібрації. Ця конструкція підвищує стійкість до ударів і вібрації, та виключає побоювання з приводу ушкоджень з’єднання, викликаного раптовим ударом. Продукція PERFECTRON MIL-STD не тільки відповідає суворим стандартам, але і перевершує їх, вони готові впоратися з усіма непередбаченими труднощами!
Як експертний постачальник рішень, PERFECTRON активно створює інноваційні та точні продукти, вища якість яких підтверджується комплексними випробуваннями під час виробництва і перед доставкою.
Продукція PERFECTRON відповідають наступним галузевим стандартам:
• EN50155
• CE/FCC
• IEC 60068-2-1
• IEC 60068-2-2
• MIL-STD-810G, Method 507.5 (Temperature & Humidity)
• MIL-STD-810G, Method 514.6 (category 20 & 24, 3G vibration)
• MIL-STD-810G, Method 516.6 (Mechanical Shock, 40g)
• MIL-STD-810G, Method 501.5 (Storage@ high temperature, 85℃)
• MIL-STD-810G, Method 501.5 (operation@ high temperature, 85℃)
• MIL-STD-810G, Method 502.5 (Storage@ low temperature, -40℃)
• MIL-STD-810G, Method 502.5 (operation@ low temperature, -40℃)
• MIL-STD-810G, Method 503.5 (Temperature Shock, -40~85℃)

Використані матеріали з сайту www.perfectron.com