Red Lion Controls є світовим експертом у галузі індустрії комунікацій, моніторингу та управління для промислової автоматизації та мереж, пропонуючи інноваційні рішення вже понад сорок років. Технології Ethernet і стільникового зв’язку M2M – це основні напрямки в яких досягає успіху Red Lion, допомагаючи компаніям у всьому світі підвищувати продуктивність за рахунок передових розробок, заснованих на відкритих протоколах і легко інтегрованих у вже наявне середовище. Торгові марки, які включає продукцію Red Lion це N-Tron™ та Sixnet®.

Як уже згадувалося вище, Red Lion була заснована понад 40 років тому. Спочатку компанія випускала датчики і, пізніше, лічильники та панельні лічильники. Згодом, зі зростаючим попитом клієнтів і застосовуючи новітні технології, компанія розширила свій портфель продуктів, включивши до нього дисплеї HMI, складні перетворювачі протоколів, комутатори Ethernet та стільникові M2M-маршрутизатори.

Сьогодні Red Lion надає рішення для промислової автоматизації та мережевих технологій, які дозволяють клієнтам підключатися, контролювати та керувати у широкому спектрі галузей.

Продукція Red Lion відповідає вимогам промислових рішень, які задовольняють найсуворіші умови довкілля.

Мал. 1. Хронологія розвитку компанії Red Lion.

Зростання вимог до якості продукції у поєднанні з високою ефективністю виробництва призвели до того, що у багатьох галузях безпосередньо взаємодіють із машинами. В результаті галузь автоматизації підприємств переживає зміну парадигми і такі передові продукти, як нова серія Graphite HMI від Red Lion Controls, допомагають задовольняти нові потреби в умовах зростаючої конкуренції.

Мал. 2. Панель Graphite™ HMI G12 від Red Lion Controls

Представник лінійки Red Lion Graphite (мал. 2) – це 12,1-дюймовий графічний інтерфейсний модуль для установки поза приміщеннями. Панель оснащена захищеним від ультрафіолетового випромінювання яскравим дисплеєм з широкоформатною роздільною здатністю 1280 x 800, який легко переглядається навіть при прямому сонячному світлі. На відміну від інших доступних на ринку HMI з яскравістю 1000 ніт або нижче, нова 12,1-дюймова «вулична» модель Graphite оснащена яскравим дисплеєм 1600 ніт, що дозволяє користувачу легше контролювати виробниче обладнання та керувати ним у будь-яких умовах освітлення.

Завдяки повністю литій алюмінієвій конструкції Graphite є першим у галузі рішенням HMI підвищеної міцності. Додатково Graphite має допуск для експлуатації в небезпечних умовах і підтримує широкий діапазон робочих температур (від -20 до +60ºC), а також високу стійкість до ударів та вібрації, що дозволяє вам підключати та контролювати процеси незалежно від умов навколишнього середовища (мал. 2).

Мал. 3. Основні характеристики двох панелей лінійки Graphite HMI – G15 та G12.

Окремої уваги варта конструктивна реалізація технології Graphite PLUG-IN MODULES. Це рішення дозволяє інтегрувати складні середовища від різних виробників, завдяки наявності до восьми доступних слотів для модулів plug-and-play, які безпосередньо вставляються в панель з тильного боку. Застосування таких модулів для PID регулювання, збору та обміну даними дозволяє підключати широкий спектр обладнання відповідно до ваших конкретних потреб.

Мал. 4. Graphite PLUG-IN MODULE

Однак інтеграція ПІД-контролерів у реальному часі раніше означала години і години розробки користувацьких ПЛК протоколів з використанням дорогих та складних автономних контролерів. Тепер, завдяки модулям Graphite PID із підтримкою конфігурації drag-and-drop та вбудованим драйвером, ви можете легко налаштувати та інтегрувати багатозонні системи високої щільності за лічені хвилини.

Програмне забезпечення Crimson – простий у використанні інструмент програмування, який дозволяє керувати настроюванням протоколів зв’язку, створювати інтуїтивно зрозумілі інтерфейси користувача.

Розширені можливості Crimson стали доступні для модулів Crimson Control, що підключаються. Ця функція дозволяє використовувати мови програмування IEC 61131, такі як релейна логіка, функціональний блок, структурований текст та список інструкцій – для вирішення конкретних завдань, що вимагають реалізації специфічних додатків подібних до логічного управління контролера ПЛК, або віддаленого телеметричного блоку (RTU) без додаткових. Кінцевий результат завдяки цій функціональності забезпечує єдине рішення для управління, роботи в мережі та візуалізації даних без необхідності додаткового обладнання та окремого програмного забезпечення.

Промислові контролери

Рішення для автоматизації FLEXEDGE™ INTELLEGENT EDGE

Платформа Red Lion FlexEdge™ Intelligent Edge Automation дозволяє, як ніколи раніше, ефективно організувати збирання та перетворення даних для периферійних обчислень. FlexEdge надає масштабоване рішення для інтеграції в різні середовища передачі даних від кількох постачальників.

Зворотна сумісність – перспективне мислення, в основі якої лежать передові мережеві можливості, які допоможуть легко організувати потужну та безпечну мережу для будь-якого промислового застосування. FlexEdge на базі Crimson® 3.2 забезпечує підключення практично до всього у вашій системі за допомогою простого «вкажи та клацніть». А нове обладнання, що працює з інфраструктурою, означає, що капітальні витрати контролюються.

Модульний конструктив FlexEdge дозволяє споживачеві використовувати нові комунікаційні модулі, при необхідності в майбутньому, зберігаючи перспективність системи, уникаючи складних та промислових замін обладнання.

Мал. 5. Модульний шлюз DA70A з можливістю встановлення трьох інтерфейсних слайд модулів та масштабованим вводом-виводом

Модульна конструкція DA70A дозволяє додавати до трьох інтерфейсних слайд-модулів по мірі зміни вимог або нових стандартів зв’язку. Просте масштабування за рахунок додавання до десяти міцних модулів ПІД-регулювання і вводу-виводу, що встановлюються в польових умовах, забезпечують рішення, яке можна адаптувати практично до будь-яких вимог промислового застосування.

Мал. 6. Модульний шлюз DA70A з набором модулів вводу-виводу та ПІД-регулювання

Програмно-керований шлюз DA70A з функціональністю програмного забезпечення FlexEdge дозволяє легко і швидко підключити ваші програми в польових умовах – просто виберіть мережевий шлюз, шлюз протоколу, розширений шлюз IIoT або контролер автоматизації з можливостями IEC 61131. Якщо параметри рішень, що застосовуються, зміняться, просто оновіть шлюз відповідно до необхідних змін, це так просто!

Міцний зовні. Надійний усередині.

Міцна конструкція, широкий діапазон робочих температур, промислові сертифікати та програмне забезпечення Red Lion’s Crimson® забезпечують надійне рішення для управління, мережевої взаємодії та візуалізації даних навіть у найсуворіших умовах.

Панельні LED дисплеї для відображення лічильників/часу/результатів вимірювань

Red Lion виробляє високоякісні рішення для ваших цифрових та аналогових панельних лічильників. Наше портфоліо пропонує вам широкий спектр моделей, розмірів та можливостей – від наших індикаторів до наших універсальних вимірювачів процесу з виведенням результату на комунікаційний інтерфейс, у вас є можливість додавати або змінювати можливості за допомогою plug-and-play, які встановлюються на місці карт.

Мал. 7. Панельні LED/LCD лічильники.

LED дисплеї-лічильники для будь-якого застосування.

 • Висота дисплея від 0,3 дюйма (7,6 мм) до 4 дюймів (101 мм)
 • Цифрові вимірювачі: рахунок, швидкість, час
 • Аналогові вимірювачі: струму, процесу, опору, тензодатчика, температури, напруги
 • ПІД-регулювання: струм, процес, температура, напруга
 • Виходи: реле, твердотільний, аналоговий, що ретранслюється
 • Різні протоколи зв’язку
 • Додаткові карти, що встановлюються на місці, для мінливих потреб бізнесу
 • Прості у використанні потужні можливості програмного забезпечення Crimson®
Мал. 8. Приклад інтеграції панельних LED/LCD лічильників для простої візуалізації процесів/вимірювань.

Великий стрибок уперед у безпечному віддаленому доступі

Платформа віддаленого доступу Red Lion надає рішення віддаленого доступу наступного покоління, що відповідають найвищим вимогам безпеки сучасних промислових додатків. Маршрутизатори та програмне забезпечення безпечного віддаленого доступу Red Lion дозволяють централізовано керувати обладнанням, дозволяючи швидко реагувати на найважливіші дані та діяти відповідно до них з будь-якого місця.

Мал. 9. Приклад віддаленого підключення із застосуванням Інтелектуальних міжмережевих екранів Red Lion.

Рішення Red Lion для безпечного віддаленого доступу були розроблені з нуля з акцентом на безпеку. Це означає, що ви можете зосередитися на оптимізації прибутковості вашого бізнесу, а не турбуватися про те, чи захищені ваші дані та активи.

Лінійка Інтелектуальних міжмережевих екранів Red Lion забезпечує жорсткий контроль дозволених режимів зв’язку та аналізує дані для подальшого навчання та підтримки більшої безпеки. Ваші дані будуть захищені за допомогою кібербезпеки на найвищому рівні завдяки аутентифікації на основі криптографічних алгоритмів з відкритим ключем RSA.

Мал. 10. Лінійка Інтелектуальних міжмережевих екранів Red Lion.

ETHERNET рішення Red Lion у категорії Industrial

Промислові комутатори Ethernet серії 500-A Red Lion N-Tron® пропонують до 26 портів Fast Ethernet та спеціально розроблені для задоволення вимог критично важливих програм для ПЛК та управління процесами. Комутатори серії 500-A, що контролюються, розроблені для роботи в режимі plug-and-play з додатками EtherNet/IP, Modbus TCP і PROFINET, забезпечують кращу в своєму класі надійність підключення. Серія 500-A пропонує технологію моніторингу N-View™, відстеження IGMP, VLAN, QoS, управління портами, транкінг та дзеркало портів, необхідні для багатьох передових програм управління вводом-виводом.

Red Lion пропонує широкий вибір керованих промислових комутаторів Ethernet. Керовані комутатори Ethernet дозволяють налаштовувати параметри портів, керувати продуктивністю мережі та відстежувати критичні проблеми у локальній мережі. Промислові Ethernet-комутатори SLX серії Sixnet® від Red Lion, що керуються, розроблені для бездоганної роботи в суворих умовах і задоволення найвищих вимог екстремальних додатків.

Керовані Ethernet-комутатори SLX забезпечують комбінацію мідних, оптоволоконних та/або SFP-портів для максимальної гнучкості, моніторинг Modbus, захищені схеми та міцні металеві корпуси, що монтуються на DIN-рейку, для забезпечення високої надійності.

Керовані Ethernet-комутатори SLX забезпечують комбінацію мідних, оптоволоконних та/або SFP-портів для максимальної гнучкості, моніторинг Modbus, захищені схеми та міцні металеві корпуси, що монтуються на DIN-рейку, для забезпечення високої надійності.

Комутатори SLX Ethernet доступні з 5-18 портами, пропонуючи поєднання швидкостей портів Fast Ethernet та Gigabit.

Лінія керованих комутаторів Ethernet SLX забезпечує безкомпромісну продуктивність у суворих умовах, включаючи такі функції, як N-Ring-кільце мережевого резервування в реальному часі, RSTP, організація черг з пріоритетом, IGMP, RMON та SNMP. Ці функції управління мережею забезпечують найкращу у своєму класі моніторинг та продуктивність безвідмовної роботи.

Мал. 11. Керовані комутатори ETHERNET SLX Red Lion

Повністю гігабітні керовані промислові Ethernet-комутатори N-Tron® серії NT24k від Red Lion доступні в конфігураціях для монтажу на стійку або на DIN-рейку. Платформа NT24k пропонує широкий спектр конфігурацій портів, типів носіїв та моделей Power over Ethernet Plus (PoE+), які включають Fast Ethernet, гігабітні мідні та оптоволоконні порти. Всі комутатори NT24k встановлюються за принципом «plug-and-play», включаючи автоматичне налаштування IGMP, автоматичне визначення типу з’єднання/порту та просту кільцеву конфігурацію, що робить платформу NT24k одним із найпростіших у розгортанні керованих комутаторів Ethernet у галузі. Промислові комутатори Ethernet NT24k, розміщені в міцних посилених корпусах, відрізняються розширеними характеристиками ударів та вібрації, широкими діапазонами робочих температур (від -40° до +85°C) та найкращою у своєму класі кільцевою технологією.

Комутатори Ethernet NT24k забезпечують безкомпромісну продуктивність у суворих умовах, включаючи такі мережеві функції, як N-Ring™, VLAN, якість обслуговування (QoS), дзеркало портів, IGMP, SNTP та SNMP. Крім того, NT24k пропонує IEEE 802.1x з автентифікацією віддаленого сервера RADIUS та протоколом зв’язку SNMPv3, а також SSL, SSH та HTTPS, для забезпечення безпеки порту. Ці функції управління мережею забезпечують найкращу у своєму класі «видимість», безпеку та час безвідмовної роботи.

Мал. 12. Модульні керовані комутатори GIGABIT ETHERNET NT24k.

Прецизійна точність тимчасової синхронізації.

Координація складного руху у промислових умовах потребує розширених можливостей синхронізації. Моделі NT24k PT відповідають стандарту IEEE 1588v2 та забезпечують підтримку точної синхронізації з використанням режимів Boundary Clock або Transparent Clock. Точність цих моделей ідеальна для різних додатків, від керування роботами до конвеєрних систем та буріння нафтових та газових свердловин.

Комутатори Ethernet серії N-Tron® 700

Для застосування в екстремальних умовах зверніть увагу на керовані промислові комутатори Ethernet серії N-Tron® 700 від Red Lion.

 N-Tron® 700 забезпечує підтримку SNMP, web-управління, Fast Ethernet та технології N-View™ для ефективного віддаленого конфігурування та діагностики. Серія N-Tron® 700 виконана у міцних водонепроникних корпусах із захистом IP67 та роз’ємами типу M12, які забезпечують виняткову надійність в умовах підвищеної вологості та вібрації. Керовані комутатори N-Tron® 700 відрізняються розширеними кліматичними характеристиками (від -40 ° до +80 ° C), а також підвищеним захистом від ударів і вібрацій, а також має кращу в своєму класі технологію кільцевого резервування мережі, що забезпечує час відновлення 30 мс.

Комутатори N-Tron® 700 мають від восьми до 16 портів, що підтримують швидкість підключення Fast Ethernet до 100Base (100 Мбіт/с). Доступні комбінації мідних та оптоволоконних портів для максимальної гнучкості.

Рис. 13. Комутатори N-Tron® 700, що керуються, для важких умов експлуатації з герметичністю IP67.

IIOT

Віддалене керування Sixnet® це GPS та вихід у мережу 4G LTE

Промислові стільникові RTU RAM® 9000 Series Sixnet® компанії Red Lion випускають безпечний та надійний метод віддаленого керування та моніторингу різних систем безпеки, що використовують мережі стільникового зв’язку. Інші віддалені термінали RAM 9000 ідеально підходять для підключення до пристроїв Modbus або DNP3, таких як сервери SCADA, ПЛК, модуль віддаленого вводу-виводу та інше обладнання для автоматизації.

Промислові стільникові RTU RAM® 9000 Red Lion серії Sixnet® без проблем з’єднують обладнання SCADA, з підтримкою Modbus і DNP3, через багато-операторний модуль стільникового зв’язку 4G LTE з можливістю переходу до мереж 3G. Володіючи веб-обробником подій, який може запускати вбудований введення-виведення або відправляти текстові SMS-повідомлення на основі робочих даних в реальному часі, а також RAMQTT-власний MQTT клієнт від Red Lion, стільникові RTU RAM можуть виконувати розширене управління на периферії, підключатися до найбільш популярним хмарним платформам у галузі та оповіщенню персоналу про критичні події.

Підключення до хмари промислового Інтернету речей (IIoT)

Промислові стільникові RTU Red Lion RAM® мають можливість підключення до хмари, що забезпечує надійний, безпечний та масштабований зв’язок із провідними хмарними платформами IIoT. RAMQTT – власний клієнт MQTT від Red Lion, спрощує використання за допомогою попередньо налаштованих профілів для Microsoft Azure®, AT&T® M2X, Amazon® AWS™ IoT, AutoDesk® Fusion Connect, Nokia IMPACT, Cumulocity та Telenor Connexion. Ця функція дозволяє організаціям легко налагодити зв’язок та розпочати передачу даних на вибрані хмарні платформи за лічені хвилини. Використовуючи комплект для розробки програмного забезпечення RAM (SDK), можна налаштувати підключення додаткових платформ, включаючи Telit® deviceWISE®, Set-Point IPwebcontrol, LEC IQ Web SCADA та Skkynet® Skkyhub™, для безперешкодного підключення, моніторингу та керування обладнанням.

Рис. 14. Промислові стільникові RTU RAM® 9000 та RAM® 6000

Конвертери середовищ/інтерфейсів

Лінійка перетворювачів середовищ і протоколів Red Lion призначена для з’єднання обладнання з різними інтерфейсами комунікацій, а також з існуючими мережами Ethernet. Наші перетворювачі середовища передачі даних і протоколів, що забезпечують високу продуктивність і надійні робочі характеристики, включають сервери віддаленого доступу, перетворювачі послідовного інтерфейсу в оптоволокно, ізолятори, повторювачі, перетворювачі послідовного інтерфейсу в Ethernet і перетворювачі середовища передачі даних Ethernet.

Конвертери середовищ/інтерфейсів

Лінійка перетворювачів середовищ і протоколів Red Lion призначена для з’єднання обладнання з різними інтерфейсами комунікацій, а також з існуючими мережами Ethernet. Наші перетворювачі середовища передачі даних і протоколів, що забезпечують високу продуктивність і надійні робочі характеристики, включають сервери віддаленого доступу, перетворювачі послідовного інтерфейсу в оптоволокно, ізолятори, повторювачі, перетворювачі послідовного інтерфейсу в Ethernet і перетворювачі середовища передачі даних Ethernet.

Продукти для перетворення протоколів Red Lion спочатку підтримують понад 300 промислових протоколів та спрощують інтеграцію різнорідного обладнання.

Широкий спектр медіаконвертерів Ethernet від Red Lion розроблений не тільки для розширення каналів зв’язку, але і для створення мостів між різними типами носіїв, роз’ємів або швидкостей передачі даних. Медіаконвертери Red Lion, що монтуються на DIN-рейку, забезпечують високу продуктивність та надійні робочі характеристики, включаючи мідні, оптичні, Fast Ethernet та гігабітні варіанти.

Датчики та контроль процесів

Red Lion® пропонує широкий вибір датчиків для вимірювання промислових процесів та забезпечення даними контролерів. Датчики Red Lion розроблені та протестовані для роботи з продуктами Red Lion. Лінійка сенсорів Red Lion включають аналогові, цифрові та інші датчики та нормалізатори для конкретних застосувань, тому ви можете бути впевнені у якості та надійності цього обладнання.

Нижче наводяться основні типи датчиків, які виробляє Red Lion:

 1. Аналогові датчики -Струм, Температура, Тиск.
 2. Цифрові датчики:
 • енкодери з монтажем на валу;
 • енкодери з прохідним отвором;
 • датчики довгі;
 • датчики наближення та виявлення металевих предметів;
 • магнітні датчики;
 • фотоелектричні;
 • вимірювальні механізми на основі опор для двигунів і т.д.

3. Нормалізатори сигналів аналогових датчиків та вимірювачі частоти.

За матеріалами www.redlion.net