Ми постачаємо повний перелік спеціалізованих електромеханічних компонентів для побудови цілісної системи, які відповідають специфічним вимогам замовників.

Комплектуючі для захисту електронного обладнання:

  • Конструктиви (приладові корпусу) для захисту радіоелектронного обладнання та систем, спеціалізовані шасі для систем формату CPCI, VME, VPX, ATCA, PICMG від таких відомих виробників як

Shroff    ROSE    ADVANTECH

  • Шафи для захисту від зовнішніх факторів – різні вимоги умови обладнання вимагають особливих рішень для захисту. Наприклад, шафи для розміщення на рухомому шасі, вимагають застосування спеціальних посилених рам, вибропоглощающих елементів, систем забезпечення клімату та вентиляції, а застосування високоплотних обчислювальних пристроїв в межах дата-центрів вимагають поліпшення характеристик по електромагнітної сумісності, відведення тепла, зручності обслуговування. Вуличні шафи відрізняються спеціальними стінками з поліпшеними характеристиками по ізоляції від впливу навколишнього середовища, часто застосовуються здвоєні стінки для зменшення тепловтрат, багато шафи відповідають вимогам щодо захисту від впливу пилу і вологи IP 65 і вище. Для вуличних шаф існує ціла група кліматичних систем (кондиціонерів, опалювачів, систем стабілізації вологості).

Shroff    Rittal

  • Кнопки, перемикачі, джойстики – представляємо широку лінійку спеціальних захищених кнопок в нержавіючих корпусах, які суміщають в собі функції індикації та сигналізації під стандартні монтажні діаметри (16, 19, 22 + мм).

CMP switch    ABB    LOVATO    EAO

  • Роз’єми, клеми – основний акцент на захищених рішеннях відповідних жорстким промислових стандартам. Для обладнання промислового призначення ми поставляємо стандартизовані циліндричні з’єднувачі М8, М12, М23 для роботи з польовими шинами, датчиками, виконавчими пристроями з можливістю швидкого з’єднання монтажу на об’єкті без застосування спец. інструментів. Для деяких проектів досить затребуваними є рішення, що відповідають вимогам групи стандартів MIL-DTL-38999, які є альтернативою для вітчизняних роз’ємів серій РМД / РМГ. Перелік доступних роз’ємів дозволяє забезпечити передачу будь-яких видів сигналів – високошвидкісні комунікаційні інтерфейси (RS), групи стандартів Ethernet (Profibus, EtherCat, Profinet, Industrial Ethernet), оптичні інтерфейси, силові.

Phoenix Contact    Tyco Electronics    Amphenol


Розпродаж товарів зі складу