Vecow_ECS-9771
Vecow ECS-9771 -потужний обчислювач для найсучасних промислових потреб

Vecow є розробником і виробником високопродуктивних вбудованих комп’ютерів, які використовують найновіші процесори Intel Core і Xeon і мають багато рішень, здатних підтримувати дискретні графічні процесори та 10 Гбіт Ethernet.

З моменту заснування Vecow займається проектуванням і розробкою високоякісних продуктів для застосування у сфері машинного бачення та зображення, відеоаналітичного спостереження, інтелектуальної та промислової автоматизації та GigE Vision.

Спроектована для надзвичайної надійності та продуктивності в класі мобільних комп’ютерів, автомобільна обчислювальна система Vecow ECS-9771 серії 10 GigE -має спеціальну конструкцію та ідеально підходить для суворих умов застосування на транспортних засобах, що підтверджує сертіфікати EN50155 і EN50121.

Vecow_ECS-9771
Vecow ECS-9771 -доступні інтерфейси

Завдяки потужному процесору Intel® Xeon®/Core™ i7 (Skylake-H) класу робочих станцій та безвентиляторної конструкції охолодження ECS-9771 – це продуктивність та надійність промислового рівня для роботи в важких умовах при температурах від -40°C до 55°C.

Вирішення потреб мобільного зв’язку пропонується опціонально при встановленні модуля 4G/LTE, 3G/GPRS або UMTS/ або Wi-Fi & Bluetooth, для цього передбачено кілька зовнішніх роз’ємів для SIM-карт на панелі. Також є зручна можливість заміни, або видалення двох SSD носіїв з зовнішньої панелі обчислювача.

Для мережевих комунікацій доступні 6 портів GigE LAN, 4 із яких підтримують IEEE 802.3at PoE+ і забезпечують живлення підключених пристроїв, потужністю до 25.5W/48V. Це дозволяє використовувати до чотирьох зовнішніх відеокамер високої роздільної здатності з PoE живленням, звичайно, за додаванням плати відеозахоплення і обробки відео в режимі реального часу, що є можливим завдяки 4 Mini PCIe/mSATA слотам для додаткових розширень системи.

Ще більше можливостей для потужної комунікації додає 4 порти 10 GigE Ethernet, які за допомогою використання SFP+ оптичних модулів дозволяє під’єднання ще чотирьох повнодуплексних оптичних лінків на швидкості до 10Gbps!

В додаток к базовим можливостям Vecow ECS-9771 ми замовили ще два CAN порти, що встановлюються замість COM3+COM4. Це значно розширює Діапазон використання обчислювача ECS-9771 і дозволяє керувати системами транспортних засобів, а також отримувати і обробляти данні від датчиків та важливих агрегатів безпосередньо через CAN-шину.

Одже можливості Vecow ECS-9771 дійсно вражають, враховуючи сучасні вимоги промислових застосувань і помірну вартість, цей обчислювач може забезпечити вирішення спектра завдань для машинного бачення, інтелектуальної автоматизації, інтелектуального виробництва, інтелектуального спостереження, обчислення транспортних засобів, керування роботами та будь-яких вбудованих обчислювальних програм реального часу, керованих продуктивністю Industry 4.0.

Vecow_ECS-9771-детальна специфікація