Компанія БІЗНЕСТРОНІКА пропонує обладнання для візуалізації даних у вбудованій системі або системі АСУ ТП, а саме монітори:

  • для вбудованих застосувань зі ступенем захисту від пилу і вологи до IP69, з інтегрованими сенсорними панелями (резистивним, ємнісними, інфрачервоними, PAV),
  • з додатковим захистом від впливу активних хімічних середовищ,
  • з можливістю експлуатації в екстримальних температурних режимах, з самими різними відео-інтерфейсами (VGA, DVI, HDMI, DPort, S-video і ін.),
  • з роздільною здастністю ЖК-матриць від 640*480 до 3840*2160 (QVGA, VGA , SVGA, XGA, HD, UXGA, UHD),
  • адаптовані для роботи при яскравому освітленні, з можливістю зчитування інформації через прилади нічного бачення.

Окремий клас продуктів для візуалізації даних – компоненти для моніторів:

LCD-панелі. Маємо рішення з практично будь-якими співвідношеннями сторін і адаптовані під необхідні умови експлуатації. Можлива поставка TFT-панелей, які використовують різні технології (MVA, PVA, OLED, AMOLED, IPS, в тому числі LCD-матриці з співвідношеннями сторін 4:3, 5:4, 16:9, 16:10 високояркостние рішення (1000 – 1500 ніт), і дисплеї для експлуатації при розширених температурних режимах (від -40°-30°С до + 60° + 85°С).

Sharp   AUO    LiteMax    Mitsubishi

Аксесуари та компоненти для LCD-моніторів. Перетворювачі відеосигналів, інвертори підсвічування, LED-драйвери, клавіатурні модулі, кабелі спрощують процес інтеграції LCD-дисплея в систему замовника.

Digital View    Data Display Group    Molex


Розпродаж товарів зі складу