Особливі риси промислових комп’ютерів від компанії БІЗНЕСТРОНІКА:

  1. Відповідність конструкції корпусу умовам експлуатації обладнання (надійність кріплень, наявність фільтрів, вентиляторів, системи контролю мікроклімату всередині корпусу, високі вимоги до джерел живлення, наявність додаткових кріплень і демпферів для захисту обладнання від вібрації та ударів).
  2. Можливість приєднання датчиків і комунікаційних пристроїв для розширення функціональності обчислювача. Розширення функціоналу промислових комп’ютерів за допомогою внутрішніх шин розширення і інтерфейсів вводу-виводу таких як ISA, PCI, PCI-X, PCI-E, RS 232/422/485, USB, Displayport (DP), DVI, VGA, IEE1394, GPIO. Можливість реалізації підтримки протоколів обміну таких як CAN, CANOPEN, PROFINET, PROFIBUS, MODBUS та інші.
  3. Можливість беззупинного обслуговування і ремонту для забезпечення роботи в режимі 24/7. Для цього використовуються резервні джерела живлення, фільтри і вентиляторні блоки, які мають можливість швидкої заміни. Системи можуть комплектуватися кошиками для встановлення жорстких дисків з можливістю «гарячої» заміни (HOTSWAP), а також програмними або апаратними RAID контролерами для збільшення продуктивності та/або резервування даних.
  4. Відповідність продукції вимогам галузевих стандартів – EN10155, IEC 61850-3, IEC 1613, DNV, MIL-STD-810G, M3, UL60601-1, EN60601-1, IEC6060 і т.д., що дозволяє застосовувати промислові комп’ютери для таких галузей як енергетика, військово-промисловий комплекс, залізниця, морський та автомобільний транспорт, авіація, космонавтика, медицина і т.і.

    ADVANTECH    Evoc    PERFECTRON    7starlake    Vecow

     


Розпродаж товарів зі складу