Система управління технологічним процесом сприймає вплив оточуючих чинники та підконтрольні параметри через датчики і перетворювачі.

Датчики можуть сприймати, вимірювати і перетворити як величину впливу середовища (температуру, тиск, відстань, електричні величини), так і стан середовища або параметра (наближеність, освітлення, стан контактних груп і т.д.). Датчики дуже різноманітні за призначенням, принципам роботи, середовищем застосування, ступенем захисту. Важливим параметром датчиків є тип вихідного інтерфейсу – релейний, дискретний, аналоговий (струм – напруга). Останнім часом широке застосування отримали датчики з цифровими інтерфейсами для передачі даних по комунікаційним шинам PROFIBUS, DeviceNet, Interbus, CANopen, т.д.

Часто для приведення сигналів від датчиків до нормалізованого рівню або для забезпечення електричної розв’язки між датчиком і комп’ютером застосовуються модулі-перетворювачі. Вони забезпечують необхідний рівень і форму сигналів і захищають обладнання від перешкод, імпульсів напруги і усувають взаємний вплив датчиків і обладнання.

БІЗНЕСТРОНІКА поставляє:

  • датчики вимірювання та контролю положення (наприклад, індуктивні, ємкісні датчики наближення, датчики лінійного положення об’єкта, енкодери, інклінометри);
  • датчики вимірювання фізичних величин (температури, вологості, тиску, потоку, ваги, зусилля і деформації).

Вибір серед виробників:

KUBLER    SCAIME    IFM    LOVATO THERMOKON


Розпродаж товарів зі складу