Про нас

БІЗНЕСТРОНІКА – постачальник спеціалізованої електроніки і компонентів для ринку промислової автоматизації та високотехнологічних вбудованих систем.

Основна наша мета – допомогти клієнтам вирішити проектну задачу і знайти оптимальний варіант обладнання, виходячи в першу чергу з завдань і цілей проекту.

У програмі поставок: електромеханічні компоненти, засоби сигналізації та індикації, монітори, СВЧ-компоненти, джерела живлення і перетворювачі, одноплатні комп’ютери, плати вводу-виводу, конструктиви для вбудованих систем, промислові комп’ютери, датчики і перетворювачі, засоби промислової комунікації і програмне забезпечення.

Ми супроводжуємо проекти на всіх етапах – проводимо аналіз завдань, підбираємо компоненти для вбудованих систем і устаткування, проводимо оцінку сумісності обладнання, забезпечуємо оптимальну логістику, надаємо технічну підтримку і супровід проектів.

БІЗНЕСТРОНІКА заснована в 2016 році.

Створення компанії – це логічне продовження багаторічної роботи команди професіоналів. Практичний досвід роботи співробітників на ринку промислової автоматизації та вбудованих систем більше 15 років. Компанія «БІЗНЕСТРОНІКА» – акредитований постачальник «Укроборонпрому». Ми маємо великий досвід поставки засобів промислової автоматизації та вбудованих систем для транспортної галузі, енергетики, зокрема атомної, військово-промислового комплексу, зв’язку, металургії, хімії, гірничодобувної промисловості, авіації та космосу.